İçeriğe geç

Fiat İletişim Bilgileri

Fiat ülkemizde ekonomik arabalar ile bir çok satış yapmış ve yaygın servis ağına sahip firmalardan bir tanesi. Siz de fiat iletişim bilgilerini ve fiat servis listesini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Öncelikle otomobil firmalarında kökleşen tasarımızda kendi sitelerinden fiat tarihini sizlere sunuyoruz. Yazımızın altından fiat iletişim bilgileri ve fiat müşteri hizmetleri bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bu yola 1899’da 3½ beygir gücüyle başladık. Aynı senelerde çağdaş otomobil üretim endüstrisinin doğuşunu gördük.

O günden beri modellerimizle ismim ismim markamızın ve daha da ötesi İtalyan ve dünya çapındaki otomobil sektörünün tarihini yazıyoruz.

Geleceğe inanıyoruz ve dahası tutkularımızın peşinden gidiyoruz. Bu sayede geleceği de şekillendirmeye devam edeceğiz.

Miras Projesi
İlerleme, inovasyon ve istikbal fikirleri, tasarımcıların ilham kaynağıdır.

1899 senesinın yaz aylarında Turin’deki, İtalya’nın tek otomobil fabrikasında, toplamda 150 işçiyle 3½ beygir gücünde yalnızca 24 otomobil üretilmişti.

Bu ilk devre vizyonerlerinin duydukları heyecan sayesinde, onların miras bıraktığı tutku, bilgi birikimi ve deneyimsi asli alan 7 fabrikası, 50.000’den çok çalışanıyla Fiat bugün en büyük otomobil üreticilerinden biri oldu.

100 senesi aşkın bu deneyim ile classic 500’den yeni 124 Spider’a kadar çoğu model meydana çıktı. Fiat’ın tarihini meydana getiren bu yapıtaşlarının her biri, Fiat markasını izah eden Fiat Heritage projesinin meydana çıkmasını sağladı.

Yalnızca Fiat markasını değil, aynı vakitte FCA’nın başka markalarının seneler süresince kapsamına giren bütün değerleri, bütün gelişmeleri ve hadiseleri derinlemesine izah eden bu projeyi derhal inceleyin.

Fiat İletişim Bilgileri

Adres: Fiat Müşteri İlişkileri P.K. 142 Şişli-İstanbul İstanbul

Telefon: 444 22 55

Faks: 0 212 356 28 17

Web: http://ww.fiat.com.tr

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir