İçeriğe geç

Street Playstation Saloon İletişim Bilgileri

Bölgesel olarak da firmaları ve çok aranan dükkanları sizler için listemeye devam ediyoruz. Dalaman Playstation Salonu ve ya Dalaman Oyun Salonu deyince akla gelen ilk mekan kuşkusuz Street Playstation Saloon.

Küçük ve göze hoş gelen bir dizayna sahip olan emekli şehri Dalaman içerisinde kendini öne çıkaran bir işletmeciyle ön plana çıkmış küçük şirin bir dükkan. Dalaman Street Playstation Salonu 6 yıla yakın Dalaman’da isim değişiklikleri ve tasarım değişikliklerinin sık sık yapan dükkan sahibi Loca sistemiyle Dalaman için bambaşka bir konsept yaratmış görünüyor. Dalaman Playstation Cafe olarak kendini kanıtlamış teknik servis ve yedek parça satışı da yapılıyor. Ayrıca Ps3 ve Ps4 kırma gibi işlemlerin yanı sıra kol tamiri ve konsol/bilgisayar oyunu satışları da mevcut.

İnce uzun bir dükkan yerleşimine 4 Adet Loca,1 Adet Guitar Hero ve 10 adet makina yerleştirilmiş. Deri koltuk rahatlığıyla sizlere tatilinizde ve oyun zevkinizi bölmeden hizmet sunmaya devam ediyor. Ayrıca gitmek isteyenler için bir öneri olarak buraya yazmak gerekiyor ki tostu bir harika 🙂 . Kek ve çikoalta çeşitlerinin yanında sıcak ve soğuk içecekleri de bu Dalaman içerisindeki küçük playstation cafeden edinebilirsiniz.  Sizler için aşağıya adres ve iletişim bilgilerinin yanında küçük bir harita sunuyoruz. Bol keyifli oyunlar dileriz.

Adres: Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi 1. Sokak No:1/C 48770 Dalaman / Muğla

İnternet Sitesi: fgirgic.com

E-posta: root@fgirgic.com / f.girgic92@gmail.com

Telefon: +90 533 043 02 75

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir